Wrath of Man

Wrath of Man

Orjinal Adı: Wrath of Man
Türü: Aksiyon, Suç
Yönetmen: Guy Ritchie
Oyuncular: Jason Statham, Holt McCallany, Josh Hartnett
Ülke İngiltere, Amerika
Yapım Yılı 2021
Film Süresi 119 dakika
IMDB Puanı 7.1

Film 26 Kasım 2021 tarihinde vizyona girecektir. İnternete düştüğü anda Full HD sürümü bu sayfada paylaşılacaktır. Sizden ricamız bu sayfayı 2 dakika sonra kapatmanızdır. Teşekkür ederiz..

Kesişme: İyi ki Varsın Eren izle
Tanrı Kent

Wrath of Man izle

Wrath of Man izle, Jason Statham’ın başrol olarak oynadığı ve 2021 yılının en çok beklenen son filmleri arasında yer almaktadır. Filmin senaryosu 2004 yılında Fransız yapımı olan Le Convoyeur’un konusundan esinleniyor. Los Angeles şehrinin tehlikeli sokaklarında geçen film, Jason Statham’ın başarıyla canlandırdığı karakter olan H’nin etrafında dönüyor. H’nin görevi düzenli olarak her hafta gerçekleştirdiği milyarlarca dolar yüklü zırhlı aracı sağ salim hedef olarak belirtilen bölgeye getirmektir. Suçluların bir türlü rahat durmağı Los Angeles şehrinde H’nin de bu transfer süreçleri çok da huzurlu geçmeyecektir.

Wrath of Man Türkçe Dublaj & Altyazılı izle

Wrath of Man Türkçe dublaj ve altyazılı izle, akla hayale sığmayacak miktarda dolar yüklü bir transfer aracını kullanan “H” adlı şahsın etrafına yüklenen filmde aksiyon dolu dakikalar eksik olmuyor. Jason Statham’ın oynadığı “H” karakteri dışarıdan bakıldığında sıradan bir karakter olarak görünmektedir. Ancak daha da derine inildiğinde pek de sanıldığı gibi değildir. “H” adlı taşıyıcının aslında sır gibi saklı tuttuğu gizli bir amacı vardır.

Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!

Yorumlar

1 yorum yapılmış