Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok

Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok

Orjinal Adı: Spider-Man: No Way Home
Yönetmen: Jon Watts
Oyuncular: Zendaya, Tom Holland, Benedict Cumberbatch
Ülke Amerika, Iceland
Yapım Yılı 2021
Film Süresi Belirsiz

Film 17 Aralık 2021 tarihinde vizyona girecektir. İnternete düştüğü anda Full HD sürümü bu sayfada paylaşılacaktır. Sizden ricamız bu sayfayı 2 dakika sonra kapatmanızdır. Teşekkür ederiz..

Harry Potter Ve Melez Prens
Wall-E

Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok izle

Örümcek Adam serisinin yeni nesil versiyon bölümleri gelmeye devam ediyor. Serinin üçüncü bölümü olan Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok izle, filminde daha önce görülmemiş bir olay yaşanıyor. Maskesi düşen Örümcek Adam'ın kimliği artık deşifre ediliyor. Ne yapacağını bilemeyen Örümcek Adam çareyi Doctor Strange'den yardım istemekte buluyor. Doctor Strange'nin uzattığı yardım eli sayesinde çetrefilli maceralar içinden çıkılmaz bir hal alıyor.

Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok Türkçe Dublaj & Altyazılı izle

Yaşadığı bölgenin halk tarafından sevilen süper kahramanı sinema tarihinde ilk kez maskesiz olarak halk tarafından görünüyor. Bu durumun ardından Örümcek Adam'ın gerçek yaşantısı ile halk tarafından sevilen bir süper kahramanın taşıdığı yüksek tehlikeleri ayırt edemez hale geliyor. Örümcek Adam'ın Doctor Strange'den yardım istemesinin doğrultusunda mevcuttaki riskler yüksek oranda artıyor. Bir çare hale düşen süper kahramanımız ise aslında Örümcek Adam'ın ne olduğunu anlamak zorunda kalıyor.

Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.
İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?