Dayı: Bir Adamın Hikayesi

Dayı: Bir Adamın Hikayesi

Orjinal Adı: Dayi: Bir Adamin Hikayesi
Türü: Dram, Yerli
Yönetmen: Ugur Bayraktar
Oyuncular: Gizem Karaca, Turgut Tuncalp, Ufuk Bayraktar
Ülke Türkiye
Yapım Yılı 2021
Film Süresi Belirsiz

Film 10 Aralık 2021 tarihinde vizyona girecektir. İnternete düştüğü anda Full HD sürümü bu sayfada paylaşılacaktır. Sizden ricamız bu sayfayı 2 dakika sonra kapatmanızdır. Teşekkür ederiz..

Kesişme: İyi ki Varsın Eren izle
Dabbe

Dayı: Bir Adamın Hikayesi izle

Dayı: Bir Adamın Hikayesi izle, Ramiz Karaeski canlandırmasından beri Ufuk Bayraktar'ın uzun yıllardır beklenen bir filmiydi. 2021 yılının Aralık ayında izleyicisiyle buluşan filmde Ramiz Dayı karakterinden tamamen bağımsız bir "Dayı" karakteri görüyoruz. Film İstanbul'un tehlikeli olduğu, kabadayıların kol gezdiği ve herkesin kafasına göre at koşturduğu zamanlarda geçiyor. Adaletsizlik, haksızlık ve zulüm diz boyu. Tam da bu noktada köyden gelen bir asi genç, İstanbul'un raconuna çomak sokacağa benziyor.

Dayı: Bir Adamın Hikayesi Full HD izle

Dayı Bir Adamın Hikayesi Full HD izle filminde, daha çocuk yaşlarda karakterinin gidişatını belli etmiş bir delikanlının hikayesini anlatıyor. Ailesiyle birlikte doğduğu köyde yaşayan genç çocuk, asi ruhuyla ön plana çıkmakta ve asla haksızlığa tahammül edememektedir. Bu sebeple terazinin şaştığını gördüğü her ortamda kavgaya sebep olmuştur. Bu durum artarak devam ettiği için ailesi artık gelen şikayetlerle baş edememiş ve çocuklarının düzelmesi için onu gurbete göndermeye karar vermiştir. Genç adam, köyünden çıkarak İstanbul'da ki köylüsü Seyfi'nin kahvesinde çalışmak üzere yolcu edilir. İstanbul'daki yaşam ise bambaşkadır. Asi ve adaletsizliğe boyun eğmeyen karakteri sayesinde kabadayılar aleminde hızla yükselmeye başlayacaktır.

10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)

Yorumlar

1 yorum yapılmış