Aykut Enişte 2

Aykut Enişte 2

Orjinal Adı: Aykut Eniste 2
Türü: Komedi, Yerli
Yönetmen: Onur Bilgetay
Oyuncular: Müfit Kayacan, Melis Babadag, Cem Gelinoglu, Lale Basar
Ülke Türkiye
Yapım Yılı 2021
Film Süresi Belirsiz

Film 21 Aralık 2021 tarihinde vizyona girecektir. İnternete düştüğü anda Full HD sürümü bu sayfada paylaşılacaktır. Sizden ricamız bu sayfayı 2 dakika sonra kapatmanızdır. Teşekkür ederiz..

Recep İvedik 5
Gora

Aykut Enişte 2 izle

Aykut Enişte 2 izle, Cem Gelinoğlu’nun başarılı eserlerinden birisi olan Aykut Enişte filminin 2.devam halkasıdır. İlk filmin yerli komedi kategorisinde oldukça ilgi görmesi, 2.filmin gelmesinin yolunu açmıştır. 2021 yılında vizyona giren Aykut Enişte 2 filminde, bir türlü evlenemeyen Aykut’un maceraları kaldığı yerden devam ediyor. Devam filminin en iyi yanı ise kemik kadronun bozulmamış olmasıdır. Dışarıdan gelen kaliteli oyuncu takviyeleri de 2. filme ayrı bir renk katmıştır.

Aykut Enişte 2 Full izle Aykut Enişte 2 Full izle, evliliğine ramak kala yüzük atıp gönlünün istediği kıza giden Aykut’un maceralarına devam ediyoruz. Aykut şans eseri tanıştığı Gülşah ile gerçek aşkı tatmış, bir önceki çıkar ilişkisinde gözü açılmıştı. Bunun üzerine tüm herkesi karşısına alıp sevdiği kadını seçen Aykut, Gülşah ile evlenmenin eşiğine gelir. Aksilik bu ya; bir akşam yemeği esnasında çalan kapı, tüm planları bozacaktır. Gülşah’ın ablasının eski kocası çat kapı eve geri dönmüştür. Bu durum tüm ailede şok etkisi yaratırken en çok tam bir enişte sevdalısı Mithat’ın işine gelecektir. Eski eniştenin gelmesi Aykut’un evlenmesine engel olacak mıdır?

10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)

Yorumlar

1 yorum yapılmış